Į

DATA

SVORIS(KG)

TŪRIS(m3)

Pateikti
Make submission

Estija + 372 6056 161    Latvija +371 67009 120    Lietuva +370 5216 4980

Balti Logistika žaidimo nugalėtojai

Posted on: June 26th, 2013 by siimu-logistika

Mūsų žaidimas baigėsi, nugalėtojai yra:

Vardas Elektroninio pašto adresas:
Agnė Agne.savickaite89@gm
Anna-Liisa Sepp annaliisa.sepp@re
Arūnas arunas@lv
Arvi Tamm arvita@ho
Arvo Luik arvo.luik@pr
Audrius info@ca
Caren-Eliis Luik caren@ki
Eero eero@re
Eeva Snader eeva@ro
Emils emils.everss@gm
Gintaras gintaras@ti
Gita gita.apanasevica@ti
Gytis uabpigus@gm
Ieva ieva.bartuseviciute@pa
IEVA ieva1@po
Jaak Teller info@ci
Jaana Kraus jaana@ne
Jana jana@ha
Jonas kaikarisjonas@gm
Jūlija julia@kr
Jurij jurij.grigorjev@fl
Kastis kkastisk@gm
Kęstutis tv@bu
Kristi Tomson kristi.tomson@no
Kristina-Kai Kirss Kristina-Kai.Kirss@da
Kristīne sentavo2@in
Kädi Poolak kadi.poolak@ta
Laas Kask laas@ha
Laimis laimis@ba
Loreta lorrciux@on
Marek Ojaviir marek.ojaviir@pk
Marius marius.lisovskis@gm
marje koiksaar marje.koiksaar@gm
Merit Raag merit.raag@sc
Mindaugas mindaugas.dagilis@wi
Monika Eespakk monika.eespakk@gl
Peteris peteris.priedite@ld
Raili Maltsar raili.maltsar@ag
RAUDO  raudo.oolma@es
Ree remil@ho
Romāns romans.zatermanis@me
Signe signe@vi
stanislavas s.vinslovas@gm
Tanel tanel.suurpere@ms
Tauno tauno.pold@gl
Triin Raudsepp triin@vs
Vadim info@fr
Viktor fop@we
Vytautas vytux77@gm
Ülo Pärtel kliko@kl

Su nugalėtojais susisieksime per 7 dienas.

Ačių visiems dalyvavusiems!